وجود اطلاعات مکان ها در نقشه گوگل همانند اطلاعات موتور جستجوی مشهور آن بسیار بسیار مفید و در تمام ابعاد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و .... تاثیرگذار بوده و هست. این اطلاعات می تواند به فروش کسب و کارها و رونق اقتصادی بنگاه ها کمک کند، مردم بهترین راه و کوتاه ترین و کم ترافیک ترین مسیر را برای رسیدن به خواسته های خود انتخاب می کنند و این موضوع تاثیر بسزایی در ترافیک ، آلودگی هوا و مصرف سوخت و حفظ هر چه بیشتر منابع طبیعی دارد.

توریست ها با پیدا کردن مکان های تاریخی و دیدنی، سردرگم نمی شوند و راحت تر به مکان های مورد نظر خود دسترسی پیدا می کنند و نمی توان منکر تاثیر بسیار زیاد این خدمات بر صنعت گردشگری شد. کیفیت خدمات ارائه دهندگان و تامین کنندگان توسط مردم مورد ارزیابی قرار می گیرد و این باعث می شود ارائه دهندگان برای جلب رضایت مشتریان خود بیشتر از پیش تلاش کنند و کیفیت محصولات و خدمات کسب و کارها ارتقا پیدا می کند

در کشورهای دیگر (تقریبا اکثر کشورهای جهان) شرکت های بسیار زیادی خدمات مبتنی بر گوگل را به کسب و کارها ارائه می دهند و هزاران نفر علاقه مند و متخصص در سراسر دنیا  از طریق این خدمات مشغول فعالیت و کسب و کار هستند. این مجموعه امیدوار است با تکیه بر دانش نو و تجربه چند ساله خود بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به سازمان ها، شرکت های بزرگ و کوچک و کسب و کارهای محلی ارائه دهد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

معرفی خدمات ما

ثبت مکان (شرکت ، مغازه ، کسب و کار) شما در نقشه گوگل مپ، نشان، ویز، بلد و تمامی سرویسدهنده های تاکسی اینترنتی و خدمات آنلاین مانند اسنپ، تپسی، الوپیک و سایر سرویسدهندگان با بهترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن بصورت صد درصد تضمینی با قیمت مناسب.