از زبان موسس:

کار کردن را از سال 1378 شروع کردم، وقتی فقط 18 سال داشتم و شور و اشتیاق بسیار بالایی برای انجام دادن کارهای سخت. در 22 سالگی طعم ورشکستگی را چشیدم و پس از آن تصمیم گرفتم در تمام امور کسب و کارم با کارشناسان حوزه بازاریابی مشورت کنم. ارتباطات گسترده ام با مدرسان بازاریابی و ارتقای کیفیت و حجم فروش و موفقیت های تجاری باعث شد بیش از پیش به این علم علاقه مند شوم. آن روزها کارم طراحی وب سایت بود و تازه با مفهوم بازاریابی اینترنتی و اس ای او Search Engine Optimization آشنا شده بودم.

کار من این بود که هر روز بیشتر از پیش در خصوص نحوه عملکرد موتور جستجوی گوگل بدانم تا جایگاه وب سایت های مشتریانم را ارتقا بدهم. غرق شدن در الگوریتم های پیچیده موتور جستجوی گوگل و کشف راه کارها برای بهینه سازی وب سایت ها و حضور پر رنگ در صفحات اول گوگل همواره یکی از چالش های ذهنی ام بود. به گوگل علاقه داشتم و از اکثر ابزارهای آن استفاده می کردم. انجام امور نظارت و آنالیز سایت ها و استفاده از ابزارهای مدیریتی گوگل مانند "گوگل وب آنالیتیکس" - "کیورد پلنر" وبمستر تولز" و "گوگل ادسنز" باعث شد تا عطش دانش بیشتری پیدا کنم. در طول این سالها همواره در اصلاح اطلاعات نقشه گوگل مشارکت می کردم، با ارسال بازخورد در نقشه گوگل اشکالات مسیرها را متذکر می شدم. اگر با مکانی مواجه می شدم که جابجا شده، درخواست حذف آن مکان را ارسال می کردم. حدود 7 سال روند این کار ادامه داشت تا تشویق شدم بطور جد این کار را پیگیری کنم. گذراندن دوره های آموزشی و علاقه و پشتکار در این مسیر مرا به سمت فعالیت در این حوزه سوق داد. یک دوره آموزش عکاسی دیدم و پس از آن تجهیزات عکاسی حرفه ای را خریداری کردم و مراحل فنی آن را یکی پس از دیگری سپری کردم تا بالاخره متخصص تولید تور مجازی 360درجه شدم. ارائه خدمات به طیف گسترده مردم و خصوصا کسب و کارها نیازمند برپایی یک کسب و کار با مدیریت، دانش و سرمایه بزرگ و یک تیم منسجم بود. ذهنیت کارافرینی و اطلاعات مدیریت و بازاریابی که در طول این سال ها از اساتید فروش و بازاریابی کسب کرده بودم و همچنین دانش بازاریابی اینترنتی که در طول 18 سال کار و ارائه خدمات بدست آورده بودم باعث شد تا طرح این کسب و کار را با انطباق بسیار دقیق و وسواس هر چه تمام تر بصورت کاملا علمی مکتوب کنم. طرح را با یکی از دوستانم که بیش از ده سال بود در حوزه مهندسی تعداد زیادی منابع انسانی را مدیریت کرده بود مطرح کردم و ایده کارآفرینی این کسب و کار رقم خورد. امروز بسیار خوشحالم که به عنوان یکی از پیشتازان ارائه خدمات در ایران فعالیت می کنم و راه را برای جوانان مشتاق و با استعداد و علاقمند ایرانی در این مسیر باز می کنم تا با ارائه خدمات موجب رونق اقتصادی ایران عزیز می شویم.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

معرفی خدمات ما

ثبت مکان (شرکت ، مغازه ، کسب و کار) شما در نقشه گوگل مپ، نشان، ویز، بلد و تمامی سرویسدهنده های تاکسی اینترنتی و خدمات آنلاین مانند اسنپ، تپسی، الوپیک و سایر سرویسدهندگان با بهترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن بصورت صد درصد تضمینی با قیمت مناسب.