تکنولوژی روز به روز در حال گسترش است، تاریخ ثابت کرده علم همواره از سد جهل و نادانی گذر کرده و تعصبات کورکورانه و تکنولوژی گریزی حاصل از جهل، جای خود را به مدرنیته داده است. در همین ایران عزیزمان هنگام ورود هر تکنولوژی و پدیده علمی از جمله رادیو، تلویزیون، سینما، نوشابه گازدار، ویدئو و اینترنت عده ای تمام قوای خود را برای مبارزه با آن بکار می بستند تا مانع از نفوذ آن به زندگی خودشان و دیگران شوند. عنصر زمان بهترین حلال این نوع تفکر حاصل از جهل و تحجر است و طولی نمی کشد که تمام راه ها برای تکنولوژی باز می شود و مردم عادی نیز آن را می پذیرند و چه بسا به آن وابسته می شوند.

چه کسی است که صندوق پست زرد رنگ سر خیابان ها را فراموش کرده باشد؟ امروز تقریبا همه مردم ابزار نامه نگاری الکترونیک (ایمیل) را در جیب خود و در گوشی های تلفن هوشمند خود به همراه دارند. کسی چه می داند شاید چند وقت دیگر ابزارهای راحت تری مانند تلگرام و شبکه های ارتباطی جدید تر جایگزین ایمیل شود!

ما امید داریم در سال 1410 تمامی سازمان ها، شرکتها، مغازه ها و مکان های عمومی و کسب و کارهای محلی اطلاعات خود را در نقشه گوگل ثبت کرده باشند و در اکثر شهرهای ایران، تمام خیابان ها و مسیرها بصورت استریت ویو قابل مشاهده باشد. دیگر کسی برای پیدا کردن مسیر خود سرگردان نشود و ما به عنوان یکی از بزرگ ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات تور مجازی در ایران فعالیت کنیم

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

معرفی خدمات ما

ثبت مکان (شرکت ، مغازه ، کسب و کار) شما در نقشه گوگل مپ، نشان، ویز، بلد و تمامی سرویسدهنده های تاکسی اینترنتی و خدمات آنلاین مانند اسنپ، تپسی، الوپیک و سایر سرویسدهندگان با بهترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن بصورت صد درصد تضمینی با قیمت مناسب.